![](/uploads/image/100.jpg)
Με τον πιο σύγχρονο εξοπλισμό και με άριστα εκπαιδευμένο επιστημονικό δυναμικό, στο Οφθαλμολογικό Κέντρο Bio Laser πραγματοποιούμε πλήρες Οφθαλμολογικό check-up ανάλογα με την ηλικία, το φύλλο και τα προβλήματα υγείας
![](/uploads/image/034.jpg)
Για πληροφορίες και ραντεβού με τον Οφθαλμίατρο, επικοινωνήστε μαζί μας στα τηλέφωνα του Οφθαλμολογικού Κέντρου Bio Laser, του Βασίλη Παπαδόπουλου, Χειρουργού Οφθαλμιάτρου , 210 2011933, 6946738344
Το Οφθαλμολογικό Κέντρο στεγάζεται στην οδό Καυτατζόγλου 8, 4ος όροφος στα Πατήσια.
Βρίσκεται κοντά στον ΗΣΑΠ Αγιος Ελευθέριος και κοντά στην στάση Κλωναρίδου με τρόλεϊ ή λεωφορείο, στο πάρκο Φιξ στην Πατησίων.
e-mail: vaspap2010@gmail.com
![](/uploads/image/%CE%BA%CE%B1%CF%81%CF%84%CE%B1%20%20%CE%B4%CE%B9%CF%80%CE%BB%CE%AE%20%CE%92%CE%A0%20%CE%BF%CF%86%CE%B8%CE%B1%CE%BB%CE%BC%CE%B9%CE%B1%CF%84%CF%81%CE%B5%CE%B9%CE%BF.jpg)
|